L.p. Imię Nazwisko Miasto Klub Strefa startowa Płatność
1 Jacek Moćko Zagnańsk 9:00 ZAPŁACONO
2 Wojciech Kargul Łęgowo 9:00 ZAPŁACONO
3 Radosław Budkiewicz Bydgoszcz 9:00 ZAPŁACONO
4 Aleksa Motylska Mogilno 9:00 ZAPŁACONO
5 Damian Huba Cieszyn 9:00 ZAPŁACONO
6 Paweł Zakowicz Warszawa Be like a R.Cat or J.Bear 9:00 ZAPŁACONO
7 Adam Cichy Bydgoszcz Run4Fun 9:00 ZAPŁACONO
8 Kamil Herman Kobyłka 9:00 ZAPŁACONO
9 Marcin Opolski Tychy Vege Runners 9:00 ZAPŁACONO
10 Jan Jarosiewicz Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
11 Łukasz Kowalski Kwidzyn 9:00 ZAPŁACONO
12 Pawel Misiurewicz Warszawa Passus Sport Team 9:00 ZAPŁACONO
13 Michał Komliakow Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
14 Tomasz Pawłowski Dobrzyca Tomasz Pawłowski 9:00 ZAPŁACONO
15 Damian Pyrkosz Rzeszów 9:00 ZAPŁACONO
16 Michał Bogucki Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
17 Piotr Tondys Łódź PIECHOTĄ PO SCHODACH 9:00 ZAPŁACONO
18 Bartosz Stępa Poznań 9:00 ZAPŁACONO
19 Łukasz Tomaszkiewicz Łowicz Kk Lowicz 9:00 ZAPŁACONO
20 Urszula Depta-Żelazek Depta-Żelazek Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
21 Aleksandra Grabias Gdańsk 9:00 ZAPŁACONO
22 Łukasz Noga Sosnowiec ZDZIERAJ KAPCIE 9:00 ZAPŁACONO
23 Michał Leksiński Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
24 Marek Grzywacz Warszawa Unknown 9:00 ZAPŁACONO
25 Damian Wałpuski Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
26 Patryk Batarowicz Nakło Nad Notecią 9:00 ZAPŁACONO
27 Piotr Łuszcz Legionowo 9:00 ZAPŁACONO
28 Marcin Dąbrowski Jachranka Bez Faulu 9:00 ZAPŁACONO
29 Natalia Głuchowska Radom 9:00 ZAPŁACONO
30 Robert Jusiński Wołomin 9:00 ZAPŁACONO
31 Ilona Gradus Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
32 Ula Przygoda Łowicz 9:00 ZAPŁACONO
33 Michał Dutkiewicz Poznań 9:00 ZAPŁACONO
34 Marek Wapa Biała Podlaska Kb Biała Biega 9:00 ZAPŁACONO
35 Aleksander Koter Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
36 Maria Wawryniuk Warszawa 9:00 ZAPŁACONO
37 Agnieszka Markiewicz Losice 9:00 ZAPŁACONO
38 Marcel Mierzicki Warszawa Power Training 9:00 ZAPŁACONO
39 Adam Bykowicz Józefosław 9:00 ZAPŁACONO
40 Michał Mikulski Bochnia Gremi Bochnia 9:00 ZAPŁACONO
41 Bogusz Raczyński Alekasndrów Łódzki Piechotą Po Schodach 9:00 ZAPŁACONO
42 Jakub Kazuła Piotrków Trybunalski - 9:00 ZAPŁACONO
43 Dominika Niemiro Police Grupa Azoty Police 9:00 ZAPŁACONO
44 Michał Przyborowski Warszawa Nie Biegam 10:00 ZAPŁACONO
45 Marcin Witt Luboń 10:00 ZAPŁACONO
46 Tomasz Sadło Zabrze 10:00 ZAPŁACONO
47 Dariusz Jelski Białystok 10:00 ZAPŁACONO
48 Tomasz Kowalski Kwidzyn 10:00 ZAPŁACONO
49 Mateusz Nowiński Grudziądz 10:00 ZAPŁACONO
50 Karol Sadecki Chełmno 10:00 ZAPŁACONO
51 Ewelina Jałtuszyk Chełm 10:00 ZAPŁACONO
52 Dominik Podgórski Józefów Prorunning Promotion 10:00 ZAPŁACONO
53 Michał Polasik Bydgoszcz Run4Fun 10:00 ZAPŁACONO
54 Michał Stajniak Warszawa Smashing Pąpkins 10:00 ZAPŁACONO
55 Piotr Kosmęda Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
56 Maciej Wosik Luboń 10:00 ZAPŁACONO
57 Eryk Dymiński Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
58 Robert Rożej Toruń Oroloko Team 10:00 ZAPŁACONO
59 Aron Huć Katowice Eticod 10:00 ZAPŁACONO
60 Katarzyna Bogdańska Giżycko 10:00 ZAPŁACONO
61 Michał Zakrzewski Wężyk 10:00 ZAPŁACONO
62 Jakub Walaszczyk Ząbki Another Way 10:00 ZAPŁACONO
63 Dariusz Kubiak Łódź Piechotą po schodach 10:00 ZAPŁACONO
64 Adam Bandel Łódź 10:00 ZAPŁACONO
65 Grzegorz Sztyk Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 10:00 ZAPŁACONO
66 Tomasz Kastrau Bydgoszcz 10:00 ZAPŁACONO
67 Sylwester Nowicki Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
68 Piotr Kołosowski Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
69 Lech Komenda Ciechanów Kb Tkkf Promyk Ciechanów 10:00 ZAPŁACONO
70 Dorota Szabłowska Warszawa Adidas Runners Warsaw 10:00 ZAPŁACONO
71 Robert Lewandowski Ząbki 10:00 ZAPŁACONO
72 Jerzy Rulak Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
73 Adrian Szczekutowicz Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
74 Michał Ordak Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
75 Magdalena Jurewicz Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
76 Damian Majka Skierniewice 10:00 ZAPŁACONO
77 Łukasz Brzezinski Bydgoszcz 10:00 ZAPŁACONO
78 Paweł Choroszewicz Szubin 10:00 ZAPŁACONO
79 Patrycja Rożdżyńska Poznań 11:00 ZAPŁACONO
80 Bartosz Dzirba Warszawa Ironteam 11:00 ZAPŁACONO
81 Joanna Żelazek Warszawa Ironteam 11:00 ZAPŁACONO
82 Joanna Kuczerowska Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
83 Maciej Małecki Warszawa Runner 2.5/ Accelerating Poland 11:00 ZAPŁACONO
84 Donat Bula Rusiec 11:00 ZAPŁACONO
85 Jakub Wesołowski Józefów 11:00 ZAPŁACONO
86 Albert Fokt Brwinów 11:00 ZAPŁACONO
87 Arkadiusz Jasinki Bydgoszcz 11:00 ZAPŁACONO
88 Paweł Witkowski Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
89 Zbigniew Zelazek Warszawa Ironteam 11:00 ZAPŁACONO
90 Anna Dikta Łuków Zabiegani 11:00 ZAPŁACONO
91 Wojciech Więczkowski Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
92 Sylwia Nadulska Warszawa O Co Biega 11:00 ZAPŁACONO
93 Wojciech Łuszcz Legionowo 11:00 ZAPŁACONO
94 Krzysztof Iwan Biała Podlaska Psw Bp 11:00 ZAPŁACONO
95 Mariusz Klapenda Łęczyca Mario Teamn 11:00 ZAPŁACONO
96 Milena Świeczka Warszawa Brak 11:00 ZAPŁACONO
97 Mateusz Sielicki Szczecin Policja 11:00 ZAPŁACONO
98 Marian Zaręba Zegrze Ksp 11:00 ZAPŁACONO
99 Bartosz Banasik Warszawa Razem W Dobrym Na/stroju 11:00 ZAPŁACONO
100 Aleksandra Struszkiewicz Warszawa Power Training 11:00 ZAPŁACONO
101 Jakub Cichowski Bydgoszcz 11:00 ZAPŁACONO
102 Arkadiusz Ostaszewski Gdańsk Kalenji By Decathlon 11:00 ZAPŁACONO
103 Barbara Szmyt Warszawa Klub Ino Stowarzysze 11:00 ZAPŁACONO
104 Anna Plackowska Kościan 11:00 ZAPŁACONO
105 Łukasz Mędrzejewski Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
106 Agnieszka Tomaszewska Poznań 11:00 ZAPŁACONO
107 Waldemar Nejfeld Ząbki 11:00 ZAPŁACONO
108 Przemek Kozłowski Łódź Piechotą Po Schodach 11:00 ZAPŁACONO
109 Mariusz Wrona Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
110 Arkadiusz Stasiuk Warszawa Husaria Race Team 11:00 ZAPŁACONO
111 Jarek Wawrowski Zabrze 11:00 ZAPŁACONO
112 Jacek Szymański Skierniewice 11:00 ZAPŁACONO
113 Aleksander Urbaniak Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
114 Artur Szostak Wieliszew Oks Bozpn 12:00 ZAPŁACONO
115 Przemysław Gawarecki Mława 12:00 ZAPŁACONO
116 Travis Currit Warszawa Witc 12:00 ZAPŁACONO
117 Natalia Siepietowska Warszawa Husaria Race Team 12:00 ZAPŁACONO
118 Łukasz Czerwiński Mińsk Mazowiecki 12:00 ZAPŁACONO
119 Wojciech Żarnecki Kalisz Parkrun Kalisz 12:00 ZAPŁACONO
120 Piotr Sawicki Warszawa Power Training 12:00 ZAPŁACONO
121 Marcin Kasperczyk Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów 12:00 ZAPŁACONO
122 Tomasz Fok Warszawa #podkarpacki_Dzik 12:00 ZAPŁACONO
123 Paweł Kosmala Sosnowiec Vajra Team 12:00 ZAPŁACONO
124 Nikodem Chudzik Bełchatów 12:00 ZAPŁACONO
125 Michał Gajda Sochaczew Umk Sochaczew 12:00 ZAPŁACONO
126 Michał Nowak Wełnica 12:00 ZAPŁACONO
127 Konrad Kisielewski Kielce Krok Po Kroku 12:00 ZAPŁACONO
128 Mariusz Morgaś Warszawa Trener24H.com.pl 12:00 ZAPŁACONO
129 Robert Gudowski Jelenia Góra Karkonoski Team 12:00 ZAPŁACONO
130 Leszek Choryłek Częstochowa 12:00 ZAPŁACONO
131 Sebastian Bajkowski Mszczonów 12:00 ZAPŁACONO
132 Ewa Romanowska Różankowo Stalgast 12:00 ZAPŁACONO
133 Andrzej Lamenta Warszawa Trener24H.com.pl 12:00 ZAPŁACONO
134 Jarosław Kolasiński Warszawa Ktm 12:00 ZAPŁACONO
135 Grzegorz Bińkowski Radom 12:00 ZAPŁACONO
136 Tomasz Skrzeszewski Bydgoszcz 12:00 ZAPŁACONO
137 Kamil Szewczyk Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
138 Piotr Klich Olkusz 12:00 ZAPŁACONO
139 Robert Łuniewski Warszawa Kahuna Squash & Badminton 12:00 ZAPŁACONO
140 Bartłomiej Zając Łowicz Łkkk Fighter Łowicz 12:00 ZAPŁACONO
141 Damian Maziarz Warszawa Naprzód Młociny 12:00 ZAPŁACONO
142 Lukasz Krzysik Krosno Brak 12:00 ZAPŁACONO
143 Krzysztof Pałaszewski Łódź Piechotą Po Schodach 12:00 ZAPŁACONO
144 Inga Marona Łódź 12:00 ZAPŁACONO
145 Piotr Malinowski Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
146 Michał Anusiak Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
147 Ania Wawrzyńczyk-Malinowska Warszawa Niezrzeszona 13:00 ZAPŁACONO
148 Darek Bielinski Biala Podladka Biala Biega 13:00 ZAPŁACONO
149 Arkadiusz Kieres Warszawa Witc 13:00 ZAPŁACONO
150 Artur Michlewicz Gdańsk Bigyellowfoot Adventure Team 13:00 ZAPŁACONO
151 Magdalena Kubicka Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
152 Bartosz Michalak Słupia 13:00 ZAPŁACONO
153 Sebastian Mróz Komorów 13:00 ZAPŁACONO
154 Agnieszka Łach Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
155 Anna Bączek Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
156 Martin Stoyanov Sofia 13:00 ZAPŁACONO
157 Dominik Garsztka Gdaśk 13:00 ZAPŁACONO
158 Przemysław Skrzeszewski Bydgoszcz 13:00 ZAPŁACONO
159 Paweł Wosiek Ostrowiec Świętokrzyski 13:00 ZAPŁACONO
160 Andrzej Nowicki Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
161 Michal Panek Bialystok 13:00 ZAPŁACONO
162 Tomasz Kowalski Koszalin Witc 13:00 ZAPŁACONO
163 Kinga Przybyła Gdynia 13:00 ZAPŁACONO
164 Renata Łukasiewicz Baniocha 13:00 ZAPŁACONO
165 Mateusz Pietruliński Warszawa Spartanie Dzieciom 13:00 ZAPŁACONO
166 Anna Łuniewska Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
167 Mirosław Morawski Radom Biegiem Radom! 13:00 ZAPŁACONO
168 Klaudia Kowalczyk Radom Team Zabieganedni 13:00 ZAPŁACONO
169 Wiktoria Spalińska-Pietrulińska Warszawa Spartanie Dzieciom 13:00 ZAPŁACONO
170 Joanna Niemczuk Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
171 Michał Szawro Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
172 Michał Chodniewicz Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
173 Rafał Hazan Biała Podlaska The A-Team 13:00 ZAPŁACONO
174 Anna Drejarz-Kaczmarek Warszawa 13:00 ZAPŁACONO