Everest Winter Expedition 2020
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Grzegorz Berliński Warszawa ZAPŁACONO
Bartłomiej Leszczyński Warszawa ZAPŁACONO
Borys Wróblewski Warszawa ZAPŁACONO
Katarzyna Toporek Warszawa ZAPŁACONO
CEC Eagles
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Michał Leksiński Warszawa ZAPŁACONO
Weronika Tolsciuk Warszawa ZAPŁACONO
Jakub Szymik Warszawa ZAPŁACONO
Michał Waszek Warszawa ZAPŁACONO
Piechotą po schodach 1
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Jarosław Piechota Łódź ZAPŁACONO
Adam Bandel Łódź ZAPŁACONO
Przemek Kozłowski Łódź ZAPŁACONO
Marcjanna Sadowska Łódź ZAPŁACONO
OSP Święcany
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Jakub Sokulski Święcany ZAPŁACONO
Tomasz Kurek Święcany ZAPŁACONO
Karol Okarma Święcany ZAPŁACONO
Oliwia Marszałek Pusta Wola ZAPŁACONO
Tatrzańska Grupa Kroksa
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Adam Poświata Warszawa ZAPŁACONO
Paweł Sobczyński Warszawa ZAPŁACONO
Piotr Świtek Warszawa ZAPŁACONO
Ula Borkowska Warszawa ZAPŁACONO
KS Zielono Czarni I
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Karol Jabłoński Mińsk Mazowiecki ZAPŁACONO
Kamil Gęsich Szczawin ZAPŁACONO
Kamil Orman Grójec ZAPŁACONO
Anna Brzezińska Łódź ZAPŁACONO
Nasielsk Baszta Team
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Jolanta Rucińska Nasielsk ZAPŁACONO
Agnieszka Jankowska Morgi ZAPŁACONO
Karolina Tracz Żabiczyn ZAPŁACONO
Jarosław Ruciński Nasielsk ZAPŁACONO
Lepsi od Najlepszych
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Cezary Grudziecki Warszawa ZAPŁACONO
Elżbieta Domagalska Warszwa ZAPŁACONO
Adam Pozarowszczyk Warszawa ZAPŁACONO
Adrian Krysztofiński Warszawa ZAPŁACONO
BASSET ROLLING TEAM
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Radosław Zieliński Latchorzew ZAPŁACONO
Magdalena Kucińska Warszawa ZAPŁACONO
Łukasz Jazłocki Warszawa ZAPŁACONO
Michał Bartnik Ożarów Mazowiecki ZAPŁACONO
WTF? running team
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Magdalena Mrozik Warszawa ZAPŁACONO
Marta Bobińska Warszawa ZAPŁACONO
Aleksandra Struszkiewicz Watszawa ZAPŁACONO
Marcel Mierzicki Warszawa ZAPŁACONO
Piechotą po schodach 3
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Świta OCR
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Dawid Cejko Słupsk ZAPŁACONO
Iza Wysłuch Skoczów ZAPŁACONO
Wojciech Wysłuch Skoczów ZAPŁACONO
Maciej Kapica Zaklików ZAPŁACONO
Piechotą po schodach 2
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Iwona Majchrowska Łódź ZAPŁACONO
Magdalena Ustaborowicz Radomsko ZAPŁACONO
Krzysztof Pałaszewski Warszawa ZAPŁACONO
Katarzyna Michalak Kutno ZAPŁACONO
KONTENER FORMY
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Łukasz Konarski Rumia ZAPŁACONO
Agata Kochanek Dębogórze ZAPŁACONO
Mateusz Kościecha Kartuzy ZAPŁACONO
Grzegorz Stępień Warszawa ZAPŁACONO
NIEZŁOMNI TEAM
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Piotr Wrzesiński Czestochowa ZAPŁACONO
Dagmara Pisowłodzka Dąbrowa Górnicza ZAPŁACONO
Szymon Boryczka Międzyrzecze ZAPŁACONO
Barbara Przesór Brzezinka ZAPŁACONO
Etisoft Running Team
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Adam Jeżewski Gliwice ZAPŁACONO
Dariusz Kawecki Zabrze ZAPŁACONO
Teresa Brzozowska Jaworzno ZAPŁACONO
Marta Lemieszka Warszawa ZAPŁACONO
Piechotą po schodach 4
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Daniel Jasiński Łódź ZAPŁACONO
Małgorzata Zagdańska Łódź ZAPŁACONO
Agnieszka Staszewska Łódź ZAPŁACONO
Izabela Łaszczuk Łódź ZAPŁACONO
Za Szybcy za Wściekli
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Dominik Miernik Przysucha ZAPŁACONO
Magda Zielińska Raszyn ZAPŁACONO
Kamila Zielińska Raszyn ZAPŁACONO
Rafał Grzyb Warszawa ZAPŁACONO
AC MARRIOTT WROCŁAW
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Mykhailo Olkhovyi Rivne ZAPŁACONO
Małgorzata Kosielińska Wrocław ZAPŁACONO
Sandra Rybak Głuchołazy ZAPŁACONO
Piotr Karasewicz Wrocław ZAPŁACONO
Marriott Team I
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Adrianna Rychter Głuchołazy ZAPŁACONO
Mariusz Łukasiak Warszawa ZAPŁACONO
Robert Grader Warszawa ZAPŁACONO
Mariusz Paszkiel Warszawa ZAPŁACONO
Marriott Team II
Imię Nazwisko Miasto Płatność
Adrian Trybułowicz Warszawa ZAPŁACONO
Goncalo Amilcar Castanhinha Da Rocha Warszawa ZAPŁACONO
Daniel Atamanenko Warszawa ZAPŁACONO
Robin Osvald Praga ZAPŁACONO
MER Wolontariusze
Imię Nazwisko Miasto Płatność
MER Wolontariusze Warszawa BRAK
MER Medycy
Imię Nazwisko Miasto Płatność
MER MEDYCY Warszawa BRAK